Arama
Filters

Melike Hanım - Resim Öğretmeni/Veli

4 Mart 2021 Perşembe

Oğlumuz Ateş için sosyal medyada denk geldiğimiz  Saklambaç Sahne Tiyatro Eğitimine başvurduğumuzda,  öncelikle ona bir meşgale, bir deneyim olması ilk amacımızdı.

Eğitim başladığında , daha önce okul deneyimi olmayan oğlumuz bir sınıf ve eğitmen ile ilk defa tek başına kalıyor olmasına rağmen bizi çok şaşırtarak son dakikaya kadar derste kalabildi. Bu özgüven kazanmasının ilk adımıydı ve özellikle eğitmenimizin ilgi ve alakası ile ilintiliydi. Birkaç ders sonra acaba devam etmek isteyecek mi derken disiplin ve derslerin etkisi ile kaybetmediği hevesi ortaya çıkmıştı. Bolca arkadaş edinmesi de cabası olmuştu.

İlk kur tamamlandığında, sertifika töreni için oğlumuz sahneye çağrılırken âdeta ne yaptığının farkında başarısını kanıtlamış bir şekilde olduğunu hissediyor ve kendini alkışlayarak sahneye çıkıyordu. Biz de bunun ne güzel bir his olduğunu ne güzel kazanımlar elde ettiğini izliyorduk. Sadece 4 yaşında olması bu işin en güzel yanıydı.

Saklambaç Sahne verdiği eğitim haricinde çocuklarıyla çok güzel bir elektrik yakalayan eğitmenlere sahip, Hepsine Sevgiler Dileriz..

Yorumunuzu bırakın