Eyüpsultan, İstanbul, Türkiye
05424013098
info@karincaproduksiyon.com

Bandırma Çocuk Festivali

Reklama Dair Her Şey!

Sömestir tatilinde ilki gerçekleşecek 1.Bandırma Karınca Çocuk Festivali heyecanla bekleniyor…

19-25 Ocak ve 1 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek festival kapsamında 3 müzikal çocuk oyunu ve 2 özel atölye çocuklarla buluşacak. Özenle seçilen programda Trt Çocuk’un sevilen çizgi filmi “Ege ile Gaga Müzikali”, sokak hayvanlarına duyarlılığı işleyen Sosyal Sorumluluk Projesi “Sevgi Müzikali” ile Kültür Bakanlığı destekli “Ormanlar Hepimizin” çocuklar ve aileleriyle buluşacak. 

Karınca Prodüksiyon, İstanbul Karınca Akademi ve Tiyatro İnsan’ın destekleriyle gerçekleşecek festivalde Sevgi Müzikali ve Ormanlar Hepimizin bileti alan herkes atölyelere ücretsiz katılabilecek.

FESTİVAL PROGRAM

1.GÜN: 19 OCAK 2020 PAZAR

Ege ile Gaga Müzikali

1.SEANS 13:30
2.SEANS 15:00
3.SEANS 16:30
Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Ege ile Gaga Karınca Prodüksiyon organizasyonu ile 1. Bandırma Karınca Çocuk Festivali’nde sizlerle…

Yaşasın! Doğa Dedektifleri Ege ile Gaga yeni bir macera peşindeler. Bu kez bir tiyatro oyunu ile karşımızdalar.  Oyunda çoooook ama çok uzağa, Ay’a gitmeyi planlıyorlar.  Ama bazı sorunlarla karşılaşacaklar. Bakalım sorunları çözüp Ay’a gidebilecekler mi?
10! 9! 8! 7! 6! 5! 4! 3! 2! 1! Roket havalanabilir de, havalanmayabilir de!
Siz yine de sıkı tutunun olur mu?


2.GÜN: 25 OCAK 2020 CUMARTESİ

Sevgi Müzikali

1.SEANS 13:30
2.SEANS 15:00
3.SEANS 16:30
Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi

İstanbul sahnelerinin sevilen oyunu Sevgi Müzikali, Karınca Prodüksiyon organizasyonu ile 1.Bandırma Karınca Çocuk Festivali’nde sizlerle…

“Sosyal Sorumluluk Projesi”

Daha küçücük bir yavruyken bir çocuk tarafından sahiplenilen Paşa için her şey mükemmeldir. Sahibi onu çok sevmekte, birlikte oyunlar oynamakta, eğlenmekte ve uyumaktadırlar. Yıllar birlikte güvenle ve mutlulukla geçmiştir.

Günlerden bir gün Paşa, ne olduğunu bile anlamadan kendini sokakta bulur. Sahibi küçük çocuğu çok sevse de onu sokağa bıraktığı için affedemez, güveni kırılır. Sokakta yaşamak ev ortamı kadar güvenli ve kolay değildir.

Sokakta yaşayan hayvanların dünyasına müzikal bir yolculuğa çıkıyoruz.Yıllar sonra bir küçük kızın sevgisiyle karşılayan Paşa’nın eğlenceli ve özel hikayesini seyrediyoruz.

Saf ve gerçek sevginin iyileştirme gücü, hayvan sevgisi, güven, ön yargı ve değerler eğitimi konularının anlatıldığı müzikalimiz, pedagog ve dramaturg gözetiminde 3 yaş ve üzeri seyircilerimiz için hazırlanmıştır.  

“Doğayı, insanları ve hayvanları seversek zamanla onlarda bizi sever. Yürekten gelen saf sevginin iyileştirme gücü vardır.”


3.GÜN: 1 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ

Ormanlar Hepimizin

1.SEANS 13:30
2.SEANS 15:00
3.SEANS 16:30
Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi

İstanbul sahnelerinin sevilen oyunu ”Ormanlar Hepimizin”  Karınca Prodüksiyon organizasyonu ile 1. Bandırma Karınca Çocuk Festivali’nde sizlerle…

“Kültür ve Turizm Bakanlığı Maddi Katkılarıyla”

“Ağacından düşen Elma, rengarenk kanatlarıyla uçan kelebek Pırpır’ın peşine takılır, tanışır ve arkadaş olurlar.
Ormanın diğer tarafında ise hayalperest kedi Misi, izlediği bir belgesel sonrasında kendini kral sanmaktadır. Yakın arkadaşı Havv onu kırmamaya ve durumu açıklamaya çalışmaktadır.

Günlerden bir gün Elma ağacına dönmek ister. Onu kıramayan Pırpır, Elma’yı ağacına götürürken ağacının kesildiğini görür. Bir şeyler yapmalıdır. Yoksa tüm orman bir saniye, bir dakika, bir saat içinde yok olacaktır.  Pırpır ve arkadaşları ormanları kurtarabilecek mi? Elma, evine dönebilecek mi? Ormanların ve doğal hayatın korunmasına değinen oyunumuz Pedagog ve Dramaturg gözetiminde 3 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlamıştır.


BİLETLER

BİLETİX
ETKİNLİK GÜNÜ GİŞE AÇILIŞ 12:30
ŞİMDİ ERKEN SATIŞ AVANTAJIYLA BANDIRMA’DA❗️
📍Aşağıdaki numaralarımızı arayarak elden biletinizi alabilirsiniz.💯
☎️0542 401 30 98
📞0545 401 30 98
—————————
💯ÖNEMLİ NOT❗️
✅ Tüm oyun biletlerimiz numaralıdır. 💯
✅Erken Rezervasyon yapan seyircilerimiz diledikleri yerden bilet satın alabilir.🤩