FESTİVAL KART

Sömestir tatilinde ilki gerçekleşecek Bandırma Karınca Çocuk Festivalinin heyecanını doya doya yaşamak için Sınırlı Sayıdaki Festival Kart Kombine sizlerle!

FESTİVAL KART ÖZELLİKLERİ

  • Festival Kart satın aldığınızda “Ege ile Gaga Müzikali Ay Macerası”, “Sevgi Müzikali” ve “Ormanlar Hepimizin” müzikal tiyatroları ile “Bubble Show” Etkinliği ve “Balondan Düşler” Atölyesine ücretsiz katılabileceksiniz.
  • Festival Kart aldığınızda 3 müzikal tiyatro oyunumuzda , 1 Etkinlik ve 1 Atölyede size özel koltuk numarası verilir.
  • BİLET YANMA DERDİNE SON!

Örn.; Festival günlerinde 13:30 seansına size özel bir koltuğunuz var. Ancak 13:30 seansına katılamıyorsunuz. Merak etmeyin, biletiniz yanmayacak. Ege ile Gaga Müzikali hariç Bizleri Gişe açılış saati 12:30’a kadar arayarak seansınızı değiştirebilirsiniz.

UNUTMAYIN! Gişe açıldığında seansınızı değiştiremeyebiliriz.

When you decide to purchase weed from our on-line store, you’re presented with a lot of alternatives. When it might sound a little sketchy, it’s completely feasible to purchase weed safely and legally online you just have to understand what you’re doing. Legal Weed Fly is among the national 420evaluationsonline.com/ and worldwide pioneers when it has to do with providing medical cannabis patients with nothing but the very best.