Tanıtım Filmi-Reklam Filmi-Animasyon-Sanal Gerçeklik-Timelapse

Sponsorluk Hizmetleri

Günümüzde tüketiciler bir ürün veya hizmet almaktan çok markayı satın alırlar. Tüketiciler satın aldıkları, markanın hikayeleri, markanın yaşattığı ya da satın alın testimleri ve duyguları satın almak. Son yillarda bu amaçlar Gerçek bir pazarlama aracı klasik pazarlama aracı Arasında fark yaratarak ÖNE getirilmiş Sponsorluk  servisidir  .

Sponsorluk; bir etkinliğe destek vererek kurumu, hedeflenen kitlenin bilinç altında marka imajını oluşturmak veya güçlendirmek, indirekt olarak satın alma seçeneği sunarak müşterileri etkilemektir.

Hedef kitleniz artık sadece şirketinizin vaadlerine, sözlerine, söylediklerine inanmakla kalmıyor. Araştırıyor, sorguluyor ve en güncel doğru bilgiler daha hızlı sınıyor. Bu da tüm sektörlerde rekabeti daha aktif ve hareketli hale getiriyor.

Bugün ve önte rakipler arasında ön plana çıkabilmek, Marka Farkındalığı ve Bilinirliği yaratmak ya da rakiplere göre farklılaşmak, hedef kitleyle duygusal bir bağ oluşturmak, gittikçe zorlaşan marka sadakatini korumak ve doğru çözmek bütçeyle hedef kitlelere uyum ya da doğru yönlendirilmiş Sponsorluk hizmetleriiyle mümkün olur.